SPOĽAHLIVOSŤ

Počas renovácie budete neustále informovaný o stave Vášho motocykla či už na našom facebooku alebo prostredníctvom emailu. O prípadných problémoch budete ihneď informovaný aj s vhodným riešením či alternatívou. Na nás sa môžete spoľahnúť :)

Kvalitní produkty

Individuálny prístup

Pred renováciou motocyklu sa snažíme s každým zákazníkom prejsť jeho požiadavky, vyhovieť stanovenému rozpočtu či inak napomôcť pri premene Vášho veterána. Ku každému motocyklu pristupujeme osobitne so stopercentným nasadením.

 

Lajkuj RacerDip na Facebooku!

 
Slide toggle
Odporúčame Akcia

O nás

Kontaktujte nás

Facebook stránka FJ Moto

sideblock

O nás

 

Renovácie sú pre nás nielen záľubou ale aj zážitkom už dlhší čas a postupom sme sa rozhodli podeliť o tieto zážitky aj s naším okolím. Preto od roku 2015 fungujeme ako spoločnosť FJ Moto, s.r.o., kde individuálne pristupujeme ku každému motocyklu. Od založenia sme sa niekoľko krát sťahovali do väčších priestorov, pre stále narastajúci záujem klientov, čo si myslíme, že je tou najlepšou vizitkou. Spokojnosť klientov je pre nás prvoradá a preto klientov oboznámujeme s každým krokom projektu ako na začiatku, tak aj počas renovácie.

 

V našej spoločnosti fungujeme spoločne ako tím, čo pokladáme za jeden z dobrých krokov moderných firiem. Vďaka tímovej práci tak dokážeme veľmi efektívne vyhovieť vašim požiadavkám.

 

Tím FJ Moto vám ponúka čiastočné aj kompletné renovácie a taktiež predaj náhradných dielov motocyklov.

Náš tím vám tiež ponúka aj rôznorodé služby na profesionálnej úrovni: brúsenie, lakovanie, chrómovanie, generálne opravy motorov a ďalšie. Kombináciou najlepších materiálov a našich služieb sa snažíme veterány zrenovovať čo najvernejšie.

Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!