Doplnkové Služby

 

  1. Vylievanie nádrží kaučukovou hmotou  – tento proces sa skladá z 3 fáz, kedy najprv nahrubo vyčistíme nádrž od hrdze a potom následuje prvý krok odhrdzovania roztokom , kedy udržujeme roztok na 60 stupňoch, kvôli účinnosti roztoku. Po úplnom odstránení hrdze, následuje 2.fáza, kedy zase roztok udržujeme na takých istých stupňoch ako v predošlom kroku . Roztok má za úlohy odmastniť a vytvoriť vrstvu /základ  pre kaučuk. 3. fáza pozostáva zo samotného vylievania kaučukom Kreem a Rot , kedy vylievame každé miesto nádrže aby bola Vaša nádrž maximálne chránená.
  2. Vypletanie a centrovanie kolies – Vaše kolesá vypletáme podľa vzorov starých kolies , ktoré máme či už nafotené alebo ich máme pri sebe. Centrovanie je zabezpečené na 100% výsledok lasérovým centrovacím centrom .
  3. Chrómovanie a zinkovanie – kvalitný chróm je základ každého veterána , tak nenechajte pokaziť chrómové časti neprofesionálom a zverte ich nám . Chrómovanie nám prevádzajú v Českej republike, kde sa tomu venujú profesionáli , kde sa dbá hlavne na prípravu a leštenie. Špecifikácia chrómu : základ: meď + nikel vrchná vrstva: chróm (Cr)
  4. Servis až k Vám domov –  máte pokazenú motorku a nemáte ju ako doviesť? Nevadí , vieme prísť k Vám , zanalyzovať problém , ak je to v naších silách ho opraviť, tak uskutočníme opravu na mieste , prípadne vieme odviesť motocykel k nám na servis/renováciu , a takisto aj odviesť.
  5. Sezónna prehliadka – nechce sa Vám doma robiť údržbu po zime na Vašej Jawe, či Zetke? My Vám ju s radosťou urobíme, prekontrolujeme šróby, brzdy a ich účinnosť , vôle, olej , tesnosť motora, tlaky , zapalovanie . Pripravte sa na sezónu poriadne!
  6. Poradenský servis – neviete si rady?? Skľudom nás kontaktujte pre prípadnú radu , či postup . Radi Vám pomôžeme .
  7. Predaj motocyklov Jawa, ČZ, BMW, MANET, Stadion – nemáte svojho vysnívaného veterána a neviete, ktorý je vhodný na kúpu?? Zverte túto záležitosť do naších rúk  a my Vám ho nielen nájdeme ale  aj zrenovujeme a Vy sa nemusíte vôbec o nič starať!

Tešíme sa na Vás !

MotoJuris Logo

Kontakt

motojuris.sk
Beckovská 27
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Tel.číslo: 0948 104 664
Mail: info@motojuris.sk